Filozofia Labioskin®

LabioSkin® to marka należąca do Laboratorium BIOOIL® – firmy, która od momentu powstania stawia na najwyższą jakość, bezpieczeństwo i całkowitą naturalność oferowanych produktów.

Dokładnie poznaliśmy moc roślin, których dobroczynne właściwości starannie zamknęliśmy w każdej kropli olejów, będących wsparciem w utrzymaniu piękna i zdrowia skóry. Dzięki temu kosmetyki LabioSkin® to doskonałe połączenie zaawansowanej technologii z mocą czerpaną wprost z natury. Staranna selekcja oraz rzetelne badania pozwalają na pozyskanie najwyższej jakości surowca – wolnego od GMO. Proces tłoczenia na zimno to gwarancja zachowania w olejach wszystkich najcenniejszych właściwości nasion, z których zostały wyprodukowane.

 

Maliny

Czerpiemy z natury, nie zmieniając jej.

Nasze produkty są bezpieczne, świeże, o wspaniałym, naturalnym aromacie. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby produkt, który trafi do rąk Klienta był najwyższej jakości i godny zaufania. Nasze produkty są wolne od parabenów, silikonów i środków konserwujących, a ich pozyskanie doskonale wpisuje się w filozofię vege.

 

 

 

Wszystkie nasze produkty są w 100% naturalne – wyciągamy z natury to co z niej najlepsze, nie dodajemy udoskonalaczy ani konserwantów. W naszych butelkach zamknięte są wyłącznie roślinne esencje!  Oferowane przez nas oleje są tłoczone na zimno, nierafinowane, nieoczyszczone, wielokrotnie badane na każdym etapie produkcji, tłoczone z surowców najwyższej jakości.

Olej z pestek malin
Olej z pestek malin